Републичко такмичење из статистике

Uobičajen

Никола Шинжар (4-3) освојио је 8. место на републичком такмичењу из статистике, одржаном 20.04.2018. (Шабац).

Advertisements

Географија – МАПАТОН

Uobičajen

HERE map creator rezultati:

 

Ime i prezime Razred Broj promena
1. Teodora Savić III-3 368
2. Andrija Simić II-1 162
3. Jelena Janković III-1 143
4. Filip Đak II-1 110
5. Katarina Jovanović II-1 101
6. Anđela Nikodijević IV-1 45
7. Borivoje Kručičanin I-1 43
8. Saša Preradović II-1 35
9. Marina Strnad I-1 33
10. Damijan Kragulj II-1 29
11. Sunčica Bićanin IV-1 21
12. Slavica Cvijović II-1 18
13. Jovan Jungić I-3 12
14. Marija Rajković II-1 11
15. Miloš Zdravković I-1 10
16. Dušan Dimitrijević I-1 0

Теодора Савић освојила је друго место на МАПАТОНУ. 

Списак ученика са школског – општинског такмичења из хемије

Uobičajen

I1

1.Јожић Марија                               60

2.Петровић Ана                               26

3.Милованов Миљана                  20

4.Кручичанин Боривој                   10

5.Веселиновић Илија                     10

6.Димитријевић Душан                   6

7.Стрнад Марина                              4

 

II1

1.Радосављевић Тијана                35

2.Вељковић Јована                        15

 

III1

1.Саватовић Уна                            33

2.Стојковић Викторија                 25

3.Јоксимовић Алекса                   23

4.Хераковић Гордана                   21

5.Радулов Душан                           12

6.Кричак Урош                                  7

 

IV1

1.Пауновић Марко                        27

2.Стојанов Спасенија                    23

3.Хомшек Богољуб                        20

 

Такмичење је одржано 23.03.2018.

Српски језик и књижевност

Uobičajen

КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

Окружни ниво (Панчево)

-Сарапа Светлана  II1  –  20 бодова

-Нишавић Миљана  II1  – 18 бодова

-Јунгић Анастасија  IV1  –  15 бодова

-Јовановић Николина  II3  – 15 бодова

Републички ниво (Сремски Карловци)

-Сарапа Светлана  II1  – 19 бодова  ( II место)

-Нишавић Миљана  II1  – 16 бодова

 

СРПСКИ ЈЕЗИК И ЈЕЗИЧКА КУЛТУРА

Окружни ниво (Панчево)

-Стојковић Викторија  III1  – 7 бодова

-Никодијевић Анђела   IV1  – 11 бодова

ISTORIJA – KOLIKO SE POZNAJEMO?

Uobičajen

Finalno takmičenje kviza ,, Koliko se poznajemo?“ održano je u Novom Sadu 08.05.2017. godine. Učenici koji su predstavljali našu školu su: Teodora Stojadinović, Milan Milić, Sofija Živanov i Gordana Heraković. Timskim radom zauzeli su treće mesto.

GEOGRAFIJA

Uobičajen

Nacionalna geografska olimpijada održana je u Beogradu 21.05.2017. godine. Našu školu predstavljali su Marko Paunović i Bogoljub Homšek koji je osvojio treće mesto.

HEMIJA

Uobičajen

Takmičenje iz hemije održalo se u Beloj Crkvi 02.03.2017. godine.

I razred
1. mesto – Veljković Jovana (34 poena)
2. mesto – Simić Andrija (33 poena)
3. mesto – Preradović Saša (24 poena)

II razred
1. mesto – Stojadinović Teodora (29 poena)
2. mesto – Arnovljević Petar (22 poena)
3. mesto – Malešev Dušan (22 poena)

III razred
1. mesto – Homšek Bogoljub (72 poena)
2. mesto – Paunović Marko (46 poena)
3. mesto – Dmitrović Jefimija (30 poena)

IV razred
1. mesto – Bojnović Aleksandra (40 poena)
2. mesto – Havlović Milan (28 poena)
3. mesto – Davidović Sara (27 poena)